Styret

Skrevet av Bjarne Andre My...

Modellflyseksjonens styre 2013 - 2015

Funksjon Navn Klubb E-post Telefon
Leder Asle Sudbø Trondheim asudbo@gmail.com40485727
Nestleder Haagen Valanes Tromsø hvala@online.no92234773
Medlem Svein Rudshagen Moss svein@eventsupport.no 92839060
Medlem Ben-Erik Ness Bergen benerik@start.no 92813772
Medlem Rune Pavestad Aurskog/Høland pavestad@live.no 90962128
Medlem Magnus Nordstrand Gjøvik & omegn magnords@online.no 95777535
Medlem Anders Holt Jacobsen Bærum ahjdiv@online.no 97173885
Vara Niels Hermansen Asker Modellflyklubb nianherm@gmail.com95705047
Vara Arild Johansen Oslo Helikopterklubb arild.johansen@modell-helikoptersport.com91140456
Ungdomsrepresentant
(innkalles til styremøter som observatør)
Martin LarsenDrammen MFKmartin.larsen623@gmail.com90067488
Ungdomsrep. varaAndreas OlaussenHaugaland MFKandreas@olaussen.net91763899

Konkurranseutvalget (gruppeledere)

Klasse Navn E-post Telefon
F3J
F3K
Jo Grini jojo@vfkm.no 90898709
F3F Olav Kallhovd Olav.kallhovd@gmail.com 90645574
F4C Ole Torp ole.torp@online.no 95056891
F1A
F1B
F1H
Atle Klungrehaug aklark@online.no 90673478
F3A
F3P
Espen Kvien espen.kvien61@gmail.com 46265100
F3C
F3N
Jan Thore Lygren jtlygren@broadpark.no 41511755
F2B Clamer Meltzer clamerm@broadpark.no 41422616
IMAC Ketil Aagesen ketil.aagesen@siemens.com 92241797

Sikkerhetsutvalget

Leder: Jon Gunnar Wold 
Medlemmer: Magnus Nordstrand, Gjøvik/Omegn MFK og Magne Hegstad, Moss MFK

Rekrutteringskomité

Andreas Olaussen, Niels Hermansen, Rune Pavestad og Jon Gunnar Wold

Valgkomiteen

Leder: Audun Thinn
Medlemmer: Per M. Strømmen og Wenche Mælumsveen

Fagsjef/avdelingsleder

Jon Gunnar Wold
telefon 41620374
e-post: jongunnar.wold@nlf.no




Post- og besøksadresse:

Møllergata 39
0179 Oslo

Fakturaadresse:
Fakturamottak
0840 Oslo

Elektronisk faktura:
faktura@nlf.no




Telefon: 23 01 04 50
E-post: post@nlf.no




Organisasjonsnummer:
974 953 552

 

 

Bankkonto:
5002 05 01577

Betaling fra utlandet:
Iban nr. NO4050020501577
Swiftadresse: DNBANOKK