NLF / Mikrofly / NLF Mikroflyseksjonen
Roger Holm

NLF Mikroflyseksjonen

Seksjonsstyret Funksjon Telefon epost Andre verv
Sigurd Brattetveit Styreleder 907 65 315 sigurd.brattetveit at hjertevakten no Medl. Luftsp.styret
Stein-Erik Lundblad Nestleder 912 05 050 sel at flyboat no  
Claudia Krüber Styremedlem 908 32 719 kruberc at gmail com  
Pål Vindfallet Styremedlem 913 90 499 pvindfallet at gmail com  
Stig Børrestuen Styremedlem 994 34 614 stig.borrestuen at gmail com  
June Karlgård Styremedlem 938 21 421    
Hans Kristian Auflem Ungdomsrepresentant 992 05 062 hans.kristian.auflem at moller no  
         
Utvalgene alfabetisk:        
Aktivitet og Rekrutteringsutvalget Funksjon Telefon epost Andre verv
Odd Tore Ohnstad Leder 932 22 384 odd-tore at flyboat no  
Mariann Flasnes Medlem 908 82 637 mariannflasnes at hotmail com  
Finn-Cristian Holm Medlem 900 66 734 alfabet_alfabet at hotmail no   
         
Flytryggingsutvalget Funksjon Telefon epost Andre verv
Tom Røstad Leder 900 42 204 tom.rostad at gmail com  
Bjørn Pedersen Medlem 900 81 817 pedersen.bjorn at hotmail no  
Vidar Husa Medlem 918 95 698 v-j-hus at online no  
         
Granskningskommisjon Funksjon Telefon epost Andre verv
Tor Berg Leder 908 89 908 tor-berg at online no  
Pål Vindfallet Medlem 913 90 499 pvindfallet at gmail com  
Erik Skaarup  Medlem 911 98 240    
Håvard Mælum Medlem 907 80 903 h-maelum at online no  
         
Håndboksredaksjonen Funksjon Telefon epost Andre verv
Tom Bjerke Leder 995 45 119 tom.bjerke at nlf no  
Tor Berg Medlem 908 89 908 tor-berg at online no  
Roger Holm Medlem 951 82 594 rogers.holm at gmail com  
         
Informasjonsutvalget Funksjon Telefon epost Andre verv
Roger Holm Leder 951 82 594 rogers.holm at gmail com  
Petter Faye-Lund Medlem 901 22 174 petter at straye no  
Pål Vindfallet Medlem 913 90 499 pvindfallet at gmail com  
         
Internationalt utvalg Funksjon Telefon epost Andre verv
Claudia Krüber Leder 908 32 719 kruberc at gmail com EMF delegat
Roger Holm Medlem 951 82 594 rogers.holm at gmail com EMF alternate
Tormod Veiby Medlem 909 82 210 tormod.veiby at kleppnett no EMF alternate
         
Operasjons og opplæringsutvalget Funksjon Telefon epost Andre verv
Roger Holm Leder 951 82 594 rogers.holm at gmail com  
Tor Berg Medlem 908 89 908 tor-berg at online no  
Geir Magne Andersen Medlem 950 80 130 geirmagne at herbaplus no  
         
Rotorutvalget Funksjon Telefon epost Andre verv
Petter Faye-Lund Leder 901 22 174 petter at straye no  
Stein Erik Lundblad Medlem 912 05 050 sel at flyboat no  
Erik Skaarup  Medlem 911 98 240    
Øyvind Langtvedt Medlem 906 39 872    
Ole Cato Paulsen Medlem 412 89 141 oleplutobr at yahoo.no  
         
Teknisk utvalg Funksjon Telefon epost Andre verv
Kai Lyche Leder 905 04 973 lychebo at gmail com  
Stein Erik Lundblad Medlem 912 05 050 sel at flyboat no  
Tormod Veiby Medlem 909 82 210 tormod.veiby at kleppnett no  
Jostein Eide Medlem 941 52 337 jostein.eide4 at gmail com  
Rune Koppen Medlem 906 88 629  rune at norronafly no  
Magne Skredderberget Medlem 950 75 351 maskre at online no  
         
Valgkomité Funksjon Telefon epost Andre verv
Tormod Veiby Leder 909 82 210 tormod.veiby at kleppnett no  
Mariann Flasnes Medlem 908 82 637 mariannflasnes at hotmail com  
Petter Faye-Lund Medlem 901 22 174 petter at straye no  
         
FAI - CIMA  Funksjon Telefon epost Andre verv
Tormod Veiby Delegat 909 82 210 tormod.veiby at kleppnett no CIMA Delegat